czwartek, 1 grudnia 2011

Słodki Paul

Drogie Czytelniczki (i Czytelnicy)!
Robię sobie przerwę, by podzielić się z Wami moim odkryciem.
Czy znacie magazyn "Sweet Paul"? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na tę inspirującą stronę: www.sweetpaulmag-digital.com. To prawdziwa uczta dla oczu!
Słodki Paul, jak głosi hasło w podtytule, ugania się za tym, co w życiu słodkie, i muszę powiedzieć, że wychodzi mu to znakomicie. Magazyn zajmuje się przede wszystkim jedzeniem i dekorowaniem, czyli po prostu uprzyjemnianiem życia. Oprócz przepisów (nie tylko słodkich) i propozycji dekoratorskich jest tu wiele uroczych pomysłów na "zrób to sam(a)" - najczęściej zresztą bardzo prostych. Ponadto w każdym numerze zamieszczony jest wywiad z artystą-rzemieślnikiem.
Myślę, że nawet osoby, które nie mają skłonności do ręcznych robótek i gotowania, ani nie organizują przyjęć, z przyjemnością przejrzą ten magazyn, bo zdjęcia (a składa się on właściwie wyłącznie ze zdjęć) są po prostu przepiękne! Wszystkie ujęcia są świetnie wystylizowane (często z dużą dozą poczucia humoru) i wspaniale sfotografowane. "Sweet Paul" to kwartalnik, do tej pory ukazało się 7 numerów, wszystkie są dostępne w Internecie, można je też bezpłatnie ściągnąć w wersji PDF. Najnowszy numer dotyczy oczywiście zimy i Bożego Narodzenia.

A ponieważ dzisiaj są moje imieniny, poczęstujcie się zimowymi babeczkami :)
Chyba już można w klimacie świątecznym, prawda?


Zdjęcie z magazynu "Sweet Paul"Czy to zdjęcie z "jelonkiem Bambi" nie jest urocze? Tak, wiem, nieco kiczowate, ale jest to kicz uświadomiony, czyli dozwolony ;)

Miłego dnia!


zajrzyj > 
1
Zima 2011

5 komentarzy:

 1. P.S. To nie był wpis sponsorowany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego w dniu imienin :)) Spełnienia marzeń!!!
  Babeczki smakowite, lecę po więcej;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!Najlepsze życzenia z okazji imienin!!!
  "Sweet Paul" super,chciałoby się wziąć do ręki i delektować każdą stroną:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana przede wszystkim wszystkiego naj naj z okazji imienin :) babeczką się poczęstowałam bo własnie piję kawkę więc jest jak znalazł ;) a do magazynu zaraz zajrzę bo zdjęcie z jelonkiem fajnie je zapowiada :) zresztą lubie takie internetowe czasopisma, podobne jest na stronie lawendowego domu, widziałaś??
  Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia!

  Iko, dzięki za podpowiedź :) Nie znałam, ale szybciutko sobie wyszukałam:
  http://issuu.com/lawendowy-dom

  Rzeczywiście, zapowiada się smakowicie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje słowo.
Komentarze są moderowane ze względu na spam. Nie cenzuruję opinii.