O blogu i o mnie

Dlaczego tarnina? Bo jest cierpka i ma kolce? Ale przecież potrafi się też uroczo obsypać białym kwieciem...

O blogu

Wokoło góry i lasy, nad głową niebo, czasem błękitne, a czasem podbite grubą warstwą ołowianych chmur. Pod stopami zieleń. Pomiędzy tym wszystkim mały biały domek. I ja - kobieta z misją stworzenia na tym kawałku ziemi małego prywatnego raju.
O tym właśnie jest ten blog - o moich zmaganiach z materią domu i ogrodu. Jest to swoisty pamiętnik, w którym dokumentuję proces przeistaczania przestrzeni wokół mnie i dostosowywania jej do moich potrzeb
i upodobań. Zapisuję tu też wszystko to, co może uczynić codzienność bardziej stylową, barwniejszą
i przyjemniejszą oraz pomysły, do których kiedyś chciałabym wrócić.
Mam nadzieję, że nie tylko ja będę zaglądać na te strony i że moje zapiski mogą stać się dla kogoś inspiracją do rozwijania własnych pomysłów, tak jak ja znalazłam inspirację w wielu innych blogach.

Zapraszam do czytania i komentowania.


O mnie

Do niedawna mieszkanka dużego miasta; już wkrótce w mieście będę tylko gościem.

Kreatywność to moje drugie imię. Codziennie przychodzą mi do głowy nowe pomysły - niestety nie wszystkie mam czas zrealizować. Uwielbiam dawać nowe życie starym, zapomnianym przedmiotom, czasem zrobić coś z niczego. Dostrzegam piękno w tym, co zwyczajne i w tym, co niezwykłe. Cenię prostotę, ale czasem pozwalam sobie na stylistyczne szaleństwo. Jestem fanką bieli.
Niewyczerpanym źródłem natchnienia jest dla mnie przyroda.


Kontakt

tarnina.blog@gmail.com


Prawa autorskie

O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie materiały zamieszczone na blogu (tekst i fotografie oraz rękodzieło) są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej, zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie moich materiałów w celach komercyjnych. Zgadzam się natomiast na kopiowanie na prywatny użytek oraz na publikowanie w Internecie na stronach o charakterze niekomercyjnym, pod warunkiem podania odnośnika do mojej strony tarnina.blogspot.com.